tel.: (+420) 773 99 99 29
info@autoatelier.cz

26.2.2020 - NOVÁ DÍLNA - S radostí oznamujeme konec rekonstrukce a úprav Autoatelieru. Vše je zcela připraveno pro profesionální provoz a především dokonalou péči o Vaše čtyřkolé mazlíčky. Nyní jsme plně vybaveni a těšíme se na další aplikace permanentních keramických ochran i aplikaci samoopravitelné ochranné folie. Jak se nám to povedlo? To zjistíte v dnešním příspěvku na našich sociálních sítích! https://www.instagram.com/ceramicpro_czech/

Dejte nám vědět, jak se Vám líbí. My se těšíme na Vaši návštěvu a děkujeme za přízeň i v roce 2020. Tým Autoatelier Liberec.

 

24.1.2020 - NOVINKY - Vážení klienti, k našim pátým narozeninám jsme sobě i Vám nadělili spoustu změn. Profesionálnější dílna, příjemnější kancelář, prostory pro vypití šálku dobré kávy a nyní chystáme ještě zbrusu novou podlahu. Autoatelier Liberec dostává nový kabát - brzy spouštíme nový web a celkově se měníme, abychom Vám poskytli lepší služby prémiové kvality. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

2.1.2020 - REKONSTRUKCE - Vážení klienti, z důvodu rekonstrukce je od 2.1. do 12.1.2020 zavřeno. Pro domluvení termínu údržby vozů nebo jakékoliv informace jsme Vám k dispozici na tel. č.: 773 99 99 29 nebo na emailu info@autoatelier.cz. Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vaše návštěvy v nově zrekonstruovaném atelieru a přejeme do roku 2020 jen to nejlepší! Tým Autoatelier Liberec. 

 

11.12.2019 - CERAMIC PRO KAVACA - Dámy a pánové, vážení klienti a partneři. Je nám velikým potěšením, že dnes jsme jako první v ČR obdrželi zásilku od spol. Ceramic Pro s jejím novým produktem  Ceramic Pro - KAVACA. Kavaca je nejmodernější ochranná fólie, která má samoopravnou funkci a je napuštěna přípravkem Ceramic Pro, jenž zaručuje dokonalou hydrofobitu, lesk, nežloutnutí, odolnost vůči mechanickému poškození atd.. Speciální složení a kombinace keramické ochrany s fólií je #1 na trhu v ochraně vozidel. Již brzy přineseme veškeré informace a zahájíme prodej! Těšíme se na Vaše objednávky.

 

26.11.2019 - UPOZORNĚNÍ NA AKCE - Do konce roku zvýhodňujeme ceny na aplikace veškerých vosků. Přijeďte si proto pro ochranu vozu co nejdříve - termíny se rychle plní. Můžeme nabídnout širokou škálu vosků. Od tekutých, přes tvrdé až po vosky keramické. Samozřejmostí je ruční aplikace a precizní péče. Pokud byste rádi potěšili své blízké, nabízíme možnost zakoupení dárkových voucherů. Těšíme se na Vás. Tým Autoatelier Liberec.

 

26.9.2019 - 600 APLIKACÍ CERAMIC PRO ! - Netrvalo dlouho a právě jsme předali vůz s pořadovým číslem 600. Děkujeme Všem klientům a partnerům Autoatelier Liberec za důvěru a podporu v naší práci. Více informací o jubilejní aplikaci se dozvíte v naší fotogalerii.

 

9.9.2019 - EDITACE FOTOGALERIE - Zavítejte do naší fotogalerie, kde naleznete naše nejnovější odvedené práce. K vidění jsou nejen drahá auta, ale i běžné vozy jako Škoda Kodiaq, motocykly a dokonce obytné vozy. Keramické ochraně laku či vnitřních materiálů se meze nekladou a přijet můžete s čímkoliv.

 

21.8.2019 - PROGRAM NÁSLEDNÉ PÉČE - Právě jsme spustili vlastní program následné péče o vozy s naší keramickou ochranou. První zákazníci jsou nadšeni. Další budou zajisté následovat.

 

12.8.2019 - 593 APLIKACÍ CERAMIC PRO 9H - Již brzy nás čeká bezkonkurenční a nádherné jubileum - ve velmi brzké době budeme aplikovat keramickou ochranu Ceramic Pro 9h na vůz číslo 600!!! To zaslouží gratulaci, souhlasíte?

 

1.8.2019 - CP 9h x 6 + CP Light x 2 - Máme již tříleté výročí našeho nového standardu - veškeré aplikace CeramicPro 9h stříkáme minimálně v 6ti vrstvách oproti výrobcem doporučovaných 4. Vrchní - ultrahydrofobní vrstvu Light aplikujeme ve dvou vrstvách oproti doporučované jedné vrstvě. Znamená to, že lak každého vozu, na který jsme za poslední tři roky aplikovali keramickou ochranu Ceramic Pro je o 50% více zabezpečen jak proti mechanickému poškození, tak veškerým vnějším vlivům. To vše děláme pro spokojenost zákazníků a vycházíme z vlastní zkušenosti!

 

1.8.2019 - PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO MANAŽERA - Náš tým doplnil nový manažer pan Aleš Vyroubal. Věříme, že s ním budete všichni 100% spokojeni.

AUTOATELIER Liberec
Zhořelecká 1123/14
460 01 Liberec

 

Tel.: +420 773 99 99 29
E-mail: info@autoatelier.cz
Web: www.autoatelier.cz

  Facebook