tel.: (+420) 773 99 99 29
info@autoatelier.cz

 

 

10.7.2021 - D O V O L E N Á - Vážení klienti, od 5.8. do 15.8.2021 je Autoatelier Liberec uzavřen z důvodu dovolené a provozních oprav. Údržby Vašich vozů aktuálně plánujeme na poslední týden v červenci, 2.8-4.8.2021 a následně až do týdnu od 16.8.2021. Děkujeme za pochopení, přejeme i Vám příjemně strávené slunečné dny a dovolené a těšíme na shledání u nás v Autoatelieru.

 

26.6.2021 - TORNÁDO NA MORAVĚ - Podpořili jsme Moravu po zdrcujícím tornádu finančním příspěvkem pro DIECÉZNÍ CHARITU BRNO. Každý, kdo nám prokáže jeho finanční pomoc, bez ohledu na její výši, u nás získá okamžitou slevu na všechny služby Autoatelier Liberec s.r.o. Děkujeme, že pomáháte.

 

21.6.2021 - CHYSTÁME PRO VÁS - Jako další službu pro naše klienty budeme mít k dispozici kryté, nově zrekonstruované a řádně zabezpečené prostory pro uskladnění Vašich čtyřkolých miláčků. Bližší informace poskytneme již brzy a nebo na tel č. 773 99 99 29, email info@autoatelier.cz.

 

17.5.2021 - LETNÍ AKCE - Ke keramické ochraně laku objednené do pondělí 21.6.2021 - tedy do začátku astronomického léta - Vám odečteme 10% SLEVU z celkové ceny. Těšíme se na letní sezónu a dáváme to znát. Domluvte si svůj termín včas a odměna Vás nemine. 

 

7.4.2021 - DESINFEKCE INTERIÉRŮ - Vzhledem ke stálé poptávce desinfekce máme stále v nabídce 6 měsíční chemické řešení v podobě Ceramic Pro Tag, nově pak rozšiřujeme o profesionální desinfekci parou. Teplota páry 178°C  a tlak 8 bar pro maximální účinek desinfekce. Parní čistič likviduje 100 % veškerých virů a bakterií.

 

8.3.2021 - VLÁDNÍ OPATŘENÍ - Vážení klienti, provoz našich služeb není přerušen. I nadále poskytujeme služby údržby Vašich vozidel. Po předchozím objednání jsme Vám k dispozici na adrese Zhořelecká 1123/14, Liberec 1. Předání a převzetí vozu probíhá výhradně ve venkovních prostorách naší provozovny a za použití respirátorů FFP2. Do odvolání nebo vyprodání zásob platí zvýhodněná cena desinfekce interiéru vozidel.

 

26.2.2021 - PŘÍPRAVY NA SEZÓNU - s nastávajícími dny oteplení a plné slunce se nám začíná plnit kalendář údržby vozidel před letní sezónou. Pokud chcete stihnout ochranu vozu včas, je vhodné se objednat již nyní. Neváhejte a ozvěte se nám na telefonu 773 99 99 29 nebo emailu info@autoatelier.cz. Jsou pro Vás připraveny veškeré služby detailní péče o Váš vůz. Připomínám i možnost zakoupení dárkových poukazů pro Vaše blízké.

 

7.1.2021 - AKČNÍ ZAČÁTEK ROKU 2021 - Vážení klienti, přejeme Vám vše nejlepší do nového roku. Díky velkému zájmu o 5ti letou keramickou ochranu laku Ceramic Pro Vás na leden už pravděpodobně neobjednáme. Proto jsme se rozhodli, že každá OBJEDNÁVKA keramické ochrany laku v LEDNU, dostane jako bonus za delší lhůtu realizace SLEVU celých 10% z ceny. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

29.12.2020 - SPOLUPRÁCE - H&S Team , z.s., je projekt na podporu talentů v oblasti sportu a umění. Jejich cílem je tvorba optimálních podmínek a zázemí pro mladé a nadějné jedince. Rádi jsme jeho součástí. Více na:   www.hasteam.cz

 

20.12.2020 - SPOLUPRÁCE -  Nově jsme navázali spolupráci a stali se obchodními zástupci zn. Le Mien. Dámské a pánské značkové parfémy jako vůně do auta. K dostání u nás na provozovně - Zhořelecká 1123/14, Liberec 1. Tak se zastavte pro dárek na poslední chvíli.

 

10.12.2020 - PODĚKOVÁNÍ 2020 -

Vážení klienti, čtenáři, přátelé..

Rok se s rokem sešel a je naší milou úlohou popřát Vám touto cestou klidné svátky, veselé Vánoce, především ve zdraví s celou rodinou a pohodový vstup do nového roku 2021.
Zároveň nám dovolte poděkovat za Vaší přízeň v tomto náročném roce. Společně se nám podařilo ochránit více jak 110 vozů kompletní keramickou ochranou laku Ceramic Pro 9H, několika desítkám vozů vdechnout nový život strojním leštěním a nespočet vozů jsme detailně umyli a vyčistili. Jsme tu pro Vás i v těžkých časech a těšíme se na každou Vaši návštěvu a spolupráci.
Váš certifikovaný aplikátor Ceramic Pro – Tým Autoatelier Liberec s.r.o.

 

1.12.2020 - DÁRKOVÉ POUKAZY - díky velkému zájmu jsme právě doskladnili k prodeji dárkové vouchery. Udělejte radost svým blízkým a věnujte mytí, leštění nebo ochranu vozu. K dispozici jsou vouchery na libovolnou částku, nebo programy z naší nabídky služeb. Fantazii se meze nekladou a poukazy jsou vhodné i jako firemní benefity.

 

4.11.2020 - AKCE - Příprava laku na zimu! Nepodceňte ochranu laku před zimním obdobím. Nabízíme kvalitní voskování a keramické ochrany - v tomto období za zvýhodněnou cenu. Rezervujte si péči o svůj vůz ještě dnes a chraňte svou investici Volejte 773 99 99 29, nebo pište na info@autoatelier.cz

 

14.10.2020 - AKTUÁLNĚ - Končí nám letní sezóna a termíny do konce října téměř nejsou. Vzhledem k velkému zájmu o údržbu vozu před zimní sezónou se prosím obrňte trpělivostí. Pokud na svou údržbu - strojní leštění laku, voskování, keramickou ochranu laku atp... budete čekat déle, než 3 týdny, automaticky Vám bude započítána věrnostní sleva, která se odvíjí od konkrétní využité služby. Děkujeme za Vaši přízeň. 

 

21.9.2020 - ÚTOK HACKERŮ - Náš poskytovatel webových služeb byl napaden hackery. Od 14.9.2020 se potýkáme s výpadky webu www.autoatelier.cz a stále nemáme zprovozněn email info@autoatelier.cz. Data byla smazána a obnovení je oříšek i pro profesionály z oboru. Vážení klienti, prosíme Vás, dočasně se na nás obracejte především prostřednictvím telefonu 773 99 99 29 nebo na náš náhradní email autoatelier@seznam.cz. Facebook a Instagram jsou funkční bez omezení. Děkujeme za pochopení a věříme, že se nastalou situaci povede vyřešit co nejdříve.

 

17.8.2020 - NOVÝ ŠKOLNÍ ROK - Vážení klienti, blíží se nám velmi rychle nový školní rok a s ním opět spousta starostí a povinností. Dovolte nám jej alespoň vzhledem k péči o Vaše vozy trošku zpříjemnit. Po dovolených, ať po ČR nebo zahraničí, Vám nabízíme individuální SLEVY na čištění interiéru včetně desinfekce a mytí karoserie s následným ošetřením voskem. Odkažte se při konzultaci na sekci "novinky" z našeho webu a rádi Vám příjemnou slevu započteme. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme co nejklidnější start do nového školního roku.

 

21.5.2020 - SEZÓNA - Vážení klienti, už Vás je více jak 660, kterým jsme měli tu možnost aplikovat permanentní keramickou ochranu laku. Leštění a vosků pak nespočet. Protože se o vozy pravidelně staráme a současně Vás zveme na údržby, tak v sezóně, která právě probíhá, se dostáváme až na 3 týdenní objednací lhůtu. Děkujeme za pochopení a vstřícnost při objednání. Těšíme se na Vás.

 

6.5.2020 - UPOZORNĚNÍ NA AKCE - Abychom Vám zpříjemnili období po nouzovém stavu, rozhodli jsme se zvýhodnit ceny na aplikace veškerých vosků. Přijeďte si proto pro ochranu vozu co nejdříve - termíny se rychle plní. Můžeme nabídnout širokou škálu vosků. Od tekutých, přes tvrdé až po vosky keramické. Samozřejmostí je ruční aplikace a precizní péče. Pokud byste rádi potěšili své blízké, nabízíme možnost zakoupení dárkových voucherů. Těšíme se na Vás. Tým Autoatelier Liberec.

 

30.3.2020 - OTEVŘENO - Dle nových rozhodnutí pro Vás máme opět normálně otevřeno. Nadále však platí jednání pouze v rouškách (ústenkách) a ideálně s rukavicemi. Důrazně doporučujeme po čištění vozu využít našeho nového produktu - CERAMIC PRO TAG - účinnou desinfekci interiéru. Těšíme se na Vaši návstěvu. Tým Autoatelier Liberec

 

25.3.2020 - ČASOPIS REFLEX, PŘÍLOHA AUTOMOBILY - Zítra, tj. 26.3.2020 vychází nejčtenější týdeník v ČR - REFLEX. Tentokrát s přílohou "automobily" a aktuálními tématy, jako jsou: Stav trhu, Jarní novinky a další trendy, Pojištění aut, Ochrana laku, Zabezpečení aut, Půjčovna aut a další. Naleznete tam mj. článek od nás na téma keramické ochrany laku a dalších služeb, které nabízíme. Budeme rádi, když nás podpoříte zakoupením týdeníku a v případě zájmu o jakoukoliv formu spolupráce se nám ozvete. Přejeme pěkný den. Tým Autoatelier Liberec

 

15.3.2020 - VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ - ZASTAVENÍ PROVOZU - Vážení klienti, přátelé, dle nařízení vlády i my pozastavujeme provoz detailingového studia. Zůstáváme však na telefonu, emailu i všech sociálních sítích, abychom řešili nastalou situaci. Věříme, že se vše brzy přežene a že se ve zdraví opět setkáme u nás v Autoatelier Liberec. Buďte zodpovědní a obezřetní vůči sobě, ale i ostatním lidem. Tým Autoatelier Liberec

 

11.3.2020 - DEZINFEKCE VOZU - Jako první detailingové centrum v ČR budeme mít již brzy k dispozici produkt CERAMIC PRO - TAG. Jedná se o unikátní přípravek, který slouží k efektivnímu hubení mikrobů, virů a bakterií ve Vašem voze s účinností déle jak 6 měsíců. Opět se jedná o premiovou službu na našem trhu a jsme rádi, že Vám ji můžeme exkluzivně nabídnout u nás v Autoatelier Liberec. Především tuto doporučuji pro lidi, kteří ve svém autě tráví spoustu času. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na emailu info@autoatelier.cz nebo telefonu 773 99 99 29.

 

26.2.2020 - NOVÁ DÍLNA - S radostí oznamujeme konec rekonstrukce a úprav Autoatelieru. Vše je zcela připraveno pro profesionální provoz a především dokonalou péči o Vaše čtyřkolé mazlíčky. Nyní jsme plně vybaveni a těšíme se na další aplikace permanentních keramických ochran i aplikaci samoopravitelné ochranné folie. Jak se nám to povedlo? To zjistíte v dnešním příspěvku na našich sociálních sítích! https://www.instagram.com/ceramicpro_czech/

Dejte nám vědět, jak se Vám líbí. My se těšíme na Vaši návštěvu a děkujeme za přízeň i v roce 2020. Tým Autoatelier Liberec.

 

24.1.2020 - NOVINKY - Vážení klienti, k našim pátým narozeninám jsme sobě i Vám nadělili spoustu změn. Profesionálnější dílna, příjemnější kancelář, prostory pro vypití šálku dobré kávy a nyní chystáme ještě zbrusu novou podlahu. Autoatelier Liberec dostává nový kabát - brzy spouštíme nový web a celkově se měníme, abychom Vám poskytli lepší služby prémiové kvality. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

2.1.2020 - REKONSTRUKCE - Vážení klienti, z důvodu rekonstrukce je od 2.1. do 12.1.2020 zavřeno. Pro domluvení termínu údržby vozů nebo jakékoliv informace jsme Vám k dispozici na tel. č.: 773 99 99 29 nebo na emailu info@autoatelier.cz. Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vaše návštěvy v nově zrekonstruovaném atelieru a přejeme do roku 2020 jen to nejlepší! Tým Autoatelier Liberec. 

 

11.12.2019 - CERAMIC PRO KAVACA - Dámy a pánové, vážení klienti a partneři. Je nám velikým potěšením, že dnes jsme jako první v ČR obdrželi zásilku od spol. Ceramic Pro s jejím novým produktem  Ceramic Pro - KAVACA. Kavaca je nejmodernější ochranná fólie, která má samoopravnou funkci a je napuštěna přípravkem Ceramic Pro, jenž zaručuje dokonalou hydrofobitu, lesk, nežloutnutí, odolnost vůči mechanickému poškození atd.. Speciální složení a kombinace keramické ochrany s fólií je #1 na trhu v ochraně vozidel. Již brzy přineseme veškeré informace a zahájíme prodej! Těšíme se na Vaše objednávky.

 

26.9.2019 - 600 APLIKACÍ CERAMIC PRO ! - Netrvalo dlouho a právě jsme předali vůz s pořadovým číslem 600. Děkujeme Všem klientům a partnerům Autoatelier Liberec za důvěru a podporu v naší práci. Více informací o jubilejní aplikaci se dozvíte v naší fotogalerii.

 

9.9.2019 - EDITACE FOTOGALERIE - Zavítejte do naší fotogalerie, kde naleznete naše nejnovější odvedené práce. K vidění jsou nejen drahá auta, ale i běžné vozy jako Škoda Kodiaq, motocykly a dokonce obytné vozy. Keramické ochraně laku či vnitřních materiálů se meze nekladou a přijet můžete s čímkoliv.

 

21.8.2019 - PROGRAM NÁSLEDNÉ PÉČE - Právě jsme spustili vlastní program následné péče o vozy s naší keramickou ochranou. První zákazníci jsou nadšeni. Další budou zajisté následovat.

 

12.8.2019 - 593 APLIKACÍ CERAMIC PRO 9H - Již brzy nás čeká bezkonkurenční a nádherné jubileum - ve velmi brzké době budeme aplikovat keramickou ochranu Ceramic Pro 9h na vůz číslo 600!!! To zaslouží gratulaci, souhlasíte?

 

1.8.2019 - CP 9h x 6 + CP Light x 2 - Máme již tříleté výročí našeho nového standardu - veškeré aplikace CeramicPro 9h stříkáme minimálně v 6ti vrstvách oproti výrobcem doporučovaných 4. Vrchní - ultrahydrofobní vrstvu Light aplikujeme ve dvou vrstvách oproti doporučované jedné vrstvě. Znamená to, že lak každého vozu, na který jsme za poslední tři roky aplikovali keramickou ochranu Ceramic Pro je o 50% více zabezpečen jak proti mechanickému poškození, tak veškerým vnějším vlivům. To vše děláme pro spokojenost zákazníků a vycházíme z vlastní zkušenosti!

AUTOATELIER Liberec
Zhořelecká 1123/14
460 01 Liberec

 

Tel.: +420 773 99 99 29
E-mail: info@autoatelier.cz
Web: www.autoatelier.cz

  Facebook