tel.: (+420) 773 99 99 29
info@autoatelier.cz

1.11.2021 - Navázali jsme strategickou spolupráci s ONDRASAUTO.cz. Díky tomu dokážeme našim zákazníkům nabídnout širší balíček služeb. Věřím, že tato spolupráce bude přínosná pro všechny strany, nejvíce pak pro Vás, naše zákazníky.

21.10.2021 - Blíží se Vánoce a proto možná i Vy už přemýšlíte nad tím, čím uděláte radost svému okolí. Máme pro Vás skvělý tip, darujte poukaz v libovolné hodnotě, který lze využít na veškeré služby AutoAtelieru, od mytí interiéru, až po komplexní keramickou ochranu celého vozu. Takový dárek dnes ocení nejen muži, ale všichni ti, co rádi pečují o své čtyřkolé mazlíčky :-).

 

20.10.2021 - Pro lepší komfort našich zákazníků jsme nově do faktur zapracovalii QR kód. Platit tak lze již jednoduše, bezpečně a na jedno kliknutí ve Vašem mobilním bankovnictví. 

 

17.9.2021 - 800! to je číslo dnešního dne, protože právě dnes děláme naší jubilejní osmistou aplikaci keramické ochrany Ceramic PRO, tentokrát se do naší péče dostalo tříleté BMW X6! Velmi si vážíme přízně našich zákazníků, kteří své vozy milují. Od začátku našeho fungování jsme ušli už dlouhou cestu a nabrali mnoho zkušeností, díky kterým můžeme neustále zlepšovat naše služby.

Nejvíce nás těší, když se spokojený zákazník vrací a objedná si další služby, případně přijede s dalším vozem pro aplikaci keramické ochrany.

Kromě keramické ochrany vozu děláme komplexní služby v oblasti čištění interiéru a exteriéru, leštění a detailingu. Recenze našich zákazníků mluví za vše. Kalendář na další měsíce se rychle plní, proto se neváhejte objednat co nejdříve, abychom se o Váš vůz postarali ještě před zimní sezónou.

 

1.9.2021 - NOVÝ MANAŽER SPOLEČNOSTI - Od 1.9. došlo k nástupu nového manažera, který nahradil Aleše. Honza Kriegel se přes 10 let pohybuje v oblasti e-commerce a zákaznickém servisu, ve kterém má také bohaté zkušenosti. Bude se dále starat o rozvoj všech služeb Autoatelieru a především o to, aby všichni zákazníci dostali vždy perfektní servis a podporu. Všechny naše kontakty zůstávají stejné, není potřeba nic měnit. 

 

10.7.2021 - D O V O L E N Á - Vážení klienti, od 5.8. do 15.8.2021 je Autoatelier Liberec uzavřen z důvodu dovolené a provozních oprav. Údržby Vašich vozů aktuálně plánujeme na poslední týden v červenci, 2.8-4.8.2021 a následně až do týdnu od 16.8.2021. Děkujeme za pochopení, přejeme i Vám příjemně strávené slunečné dny a dovolené a těšíme na shledání u nás v Autoatelieru.

 

26.6.2021 - TORNÁDO NA MORAVĚ - Podpořili jsme Moravu po zdrcujícím tornádu finančním příspěvkem pro DIECÉZNÍ CHARITU BRNO. Každý, kdo nám prokáže jeho finanční pomoc, bez ohledu na její výši, u nás získá okamžitou slevu na všechny služby Autoatelier Liberec s.r.o. Děkujeme, že pomáháte.

 

21.6.2021 - CHYSTÁME PRO VÁS - Jako další službu pro naše klienty budeme mít k dispozici kryté, nově zrekonstruované a řádně zabezpečené prostory pro uskladnění Vašich čtyřkolých miláčků. Bližší informace poskytneme již brzy a nebo na tel č. 773 99 99 29, email info@autoatelier.cz.

 

17.5.2021 - LETNÍ AKCE - Ke keramické ochraně laku objednené do pondělí 21.6.2021 - tedy do začátku astronomického léta - Vám odečteme 10% SLEVU z celkové ceny. Těšíme se na letní sezónu a dáváme to znát. Domluvte si svůj termín včas a odměna Vás nemine. 

 

7.4.2021 - DESINFEKCE INTERIÉRŮ - Vzhledem ke stálé poptávce desinfekce máme stále v nabídce 6 měsíční chemické řešení v podobě Ceramic Pro Tag, nově pak rozšiřujeme o profesionální desinfekci parou. Teplota páry 178°C  a tlak 8 bar pro maximální účinek desinfekce. Parní čistič likviduje 100 % veškerých virů a bakterií.

 

8.3.2021 - VLÁDNÍ OPATŘENÍ - Vážení klienti, provoz našich služeb není přerušen. I nadále poskytujeme služby údržby Vašich vozidel. Po předchozím objednání jsme Vám k dispozici na adrese Zhořelecká 1123/14, Liberec 1. Předání a převzetí vozu probíhá výhradně ve venkovních prostorách naší provozovny a za použití respirátorů FFP2. Do odvolání nebo vyprodání zásob platí zvýhodněná cena desinfekce interiéru vozidel.

 

26.2.2021 - PŘÍPRAVY NA SEZÓNU - s nastávajícími dny oteplení a plné slunce se nám začíná plnit kalendář údržby vozidel před letní sezónou. Pokud chcete stihnout ochranu vozu včas, je vhodné se objednat již nyní. Neváhejte a ozvěte se nám na telefonu 773 99 99 29 nebo emailu info@autoatelier.cz. Jsou pro Vás připraveny veškeré služby detailní péče o Váš vůz. Připomínám i možnost zakoupení dárkových poukazů pro Vaše blízké.

 

7.1.2021 - AKČNÍ ZAČÁTEK ROKU 2021 - Vážení klienti, přejeme Vám vše nejlepší do nového roku. Díky velkému zájmu o 5ti letou keramickou ochranu laku Ceramic Pro Vás na leden už pravděpodobně neobjednáme. Proto jsme se rozhodli, že každá OBJEDNÁVKA keramické ochrany laku v LEDNU, dostane jako bonus za delší lhůtu realizace SLEVU celých 10% z ceny. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

29.12.2020 - SPOLUPRÁCE - H&S Team , z.s., je projekt na podporu talentů v oblasti sportu a umění. Jejich cílem je tvorba optimálních podmínek a zázemí pro mladé a nadějné jedince. Rádi jsme jeho součástí. Více na:   www.hasteam.cz

 

20.12.2020 - SPOLUPRÁCE -  Nově jsme navázali spolupráci a stali se obchodními zástupci zn. Le Mien. Dámské a pánské značkové parfémy jako vůně do auta. K dostání u nás na provozovně - Zhořelecká 1123/14, Liberec 1. Tak se zastavte pro dárek na poslední chvíli.

 

10.12.2020 - PODĚKOVÁNÍ 2020 -

Vážení klienti, čtenáři, přátelé..

Rok se s rokem sešel a je naší milou úlohou popřát Vám touto cestou klidné svátky, veselé Vánoce, především ve zdraví s celou rodinou a pohodový vstup do nového roku 2021.
Zároveň nám dovolte poděkovat za Vaší přízeň v tomto náročném roce. Společně se nám podařilo ochránit více jak 110 vozů kompletní keramickou ochranou laku Ceramic Pro 9H, několika desítkám vozů vdechnout nový život strojním leštěním a nespočet vozů jsme detailně umyli a vyčistili. Jsme tu pro Vás i v těžkých časech a těšíme se na každou Vaši návštěvu a spolupráci.
Váš certifikovaný aplikátor Ceramic Pro – Tým Autoatelier Liberec s.r.o.

 

1.12.2020 - DÁRKOVÉ POUKAZY - díky velkému zájmu jsme právě doskladnili k prodeji dárkové vouchery. Udělejte radost svým blízkým a věnujte mytí, leštění nebo ochranu vozu. K dispozici jsou vouchery na libovolnou částku, nebo programy z naší nabídky služeb. Fantazii se meze nekladou a poukazy jsou vhodné i jako firemní benefity.

 

4.11.2020 - AKCE - Příprava laku na zimu! Nepodceňte ochranu laku před zimním obdobím. Nabízíme kvalitní voskování a keramické ochrany - v tomto období za zvýhodněnou cenu. Rezervujte si péči o svůj vůz ještě dnes a chraňte svou investici Volejte 773 99 99 29, nebo pište na info@autoatelier.cz

 

14.10.2020 - AKTUÁLNĚ - Končí nám letní sezóna a termíny do konce října téměř nejsou. Vzhledem k velkému zájmu o údržbu vozu před zimní sezónou se prosím obrňte trpělivostí. Pokud na svou údržbu - strojní leštění laku, voskování, keramickou ochranu laku atp... budete čekat déle, než 3 týdny, automaticky Vám bude započítána věrnostní sleva, která se odvíjí od konkrétní využité služby. Děkujeme za Vaši přízeň. 

 

21.9.2020 - ÚTOK HACKERŮ - Náš poskytovatel webových služeb byl napaden hackery. Od 14.9.2020 se potýkáme s výpadky webu www.autoatelier.cz a stále nemáme zprovozněn email info@autoatelier.cz. Data byla smazána a obnovení je oříšek i pro profesionály z oboru. Vážení klienti, prosíme Vás, dočasně se na nás obracejte především prostřednictvím telefonu 773 99 99 29 nebo na náš náhradní email autoatelier@seznam.cz. Facebook a Instagram jsou funkční bez omezení. Děkujeme za pochopení a věříme, že se nastalou situaci povede vyřešit co nejdříve.

 

17.8.2020 - NOVÝ ŠKOLNÍ ROK - Vážení klienti, blíží se nám velmi rychle nový školní rok a s ním opět spousta starostí a povinností. Dovolte nám jej alespoň vzhledem k péči o Vaše vozy trošku zpříjemnit. Po dovolených, ať po ČR nebo zahraničí, Vám nabízíme individuální SLEVY na čištění interiéru včetně desinfekce a mytí karoserie s následným ošetřením voskem. Odkažte se při konzultaci na sekci "novinky" z našeho webu a rádi Vám příjemnou slevu započteme. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme co nejklidnější start do nového školního roku.

 

21.5.2020 - SEZÓNA - Vážení klienti, už Vás je více jak 660, kterým jsme měli tu možnost aplikovat permanentní keramickou ochranu laku. Leštění a vosků pak nespočet. Protože se o vozy pravidelně staráme a současně Vás zveme na údržby, tak v sezóně, která právě probíhá, se dostáváme až na 3 týdenní objednací lhůtu. Děkujeme za pochopení a vstřícnost při objednání. Těšíme se na Vás.

 

6.5.2020 - UPOZORNĚNÍ NA AKCE - Abychom Vám zpříjemnili období po nouzovém stavu, rozhodli jsme se zvýhodnit ceny na aplikace veškerých vosků. Přijeďte si proto pro ochranu vozu co nejdříve - termíny se rychle plní. Můžeme nabídnout širokou škálu vosků. Od tekutých, přes tvrdé až po vosky keramické. Samozřejmostí je ruční aplikace a precizní péče. Pokud byste rádi potěšili své blízké, nabízíme možnost zakoupení dárkových voucherů. Těšíme se na Vás. Tým Autoatelier Liberec.

 

30.3.2020 - OTEVŘENO - Dle nových rozhodnutí pro Vás máme opět normálně otevřeno. Nadále však platí jednání pouze v rouškách (ústenkách) a ideálně s rukavicemi. Důrazně doporučujeme po čištění vozu využít našeho nového produktu - CERAMIC PRO TAG - účinnou desinfekci interiéru. Těšíme se na Vaši návstěvu. Tým Autoatelier Liberec

 

25.3.2020 - ČASOPIS REFLEX, PŘÍLOHA AUTOMOBILY - Zítra, tj. 26.3.2020 vychází nejčtenější týdeník v ČR - REFLEX. Tentokrát s přílohou "automobily" a aktuálními tématy, jako jsou: Stav trhu, Jarní novinky a další trendy, Pojištění aut, Ochrana laku, Zabezpečení aut, Půjčovna aut a další. Naleznete tam mj. článek od nás na téma keramické ochrany laku a dalších služeb, které nabízíme. Budeme rádi, když nás podpoříte zakoupením týdeníku a v případě zájmu o jakoukoliv formu spolupráce se nám ozvete. Přejeme pěkný den. Tým Autoatelier Liberec

 

15.3.2020 - VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ - ZASTAVENÍ PROVOZU - Vážení klienti, přátelé, dle nařízení vlády i my pozastavujeme provoz detailingového studia. Zůstáváme však na telefonu, emailu i všech sociálních sítích, abychom řešili nastalou situaci. Věříme, že se vše brzy přežene a že se ve zdraví opět setkáme u nás v Autoatelier Liberec. Buďte zodpovědní a obezřetní vůči sobě, ale i ostatním lidem. Tým Autoatelier Liberec

 

11.3.2020 - DEZINFEKCE VOZU - Jako první detailingové centrum v ČR budeme mít již brzy k dispozici produkt CERAMIC PRO - TAG. Jedná se o unikátní přípravek, který slouží k efektivnímu hubení mikrobů, virů a bakterií ve Vašem voze s účinností déle jak 6 měsíců. Opět se jedná o premiovou službu na našem trhu a jsme rádi, že Vám ji můžeme exkluzivně nabídnout u nás v Autoatelier Liberec. Především tuto doporučuji pro lidi, kteří ve svém autě tráví spoustu času. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na emailu info@autoatelier.cz nebo telefonu 773 99 99 29.

 

26.2.2020 - NOVÁ DÍLNA - S radostí oznamujeme konec rekonstrukce a úprav Autoatelieru. Vše je zcela připraveno pro profesionální provoz a především dokonalou péči o Vaše čtyřkolé mazlíčky. Nyní jsme plně vybaveni a těšíme se na další aplikace permanentních keramických ochran i aplikaci samoopravitelné ochranné folie. Jak se nám to povedlo? To zjistíte v dnešním příspěvku na našich sociálních sítích! https://www.instagram.com/ceramicpro_czech/

Dejte nám vědět, jak se Vám líbí. My se těšíme na Vaši návštěvu a děkujeme za přízeň i v roce 2020. Tým Autoatelier Liberec.

 

24.1.2020 - NOVINKY - Vážení klienti, k našim pátým narozeninám jsme sobě i Vám nadělili spoustu změn. Profesionálnější dílna, příjemnější kancelář, prostory pro vypití šálku dobré kávy a nyní chystáme ještě zbrusu novou podlahu. Autoatelier Liberec dostává nový kabát - brzy spouštíme nový web a celkově se měníme, abychom Vám poskytli lepší služby prémiové kvality. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

2.1.2020 - REKONSTRUKCE - Vážení klienti, z důvodu rekonstrukce je od 2.1. do 12.1.2020 zavřeno. Pro domluvení termínu údržby vozů nebo jakékoliv informace jsme Vám k dispozici na tel. č.: 773 99 99 29 nebo na emailu info@autoatelier.cz. Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vaše návštěvy v nově zrekonstruovaném atelieru a přejeme do roku 2020 jen to nejlepší! Tým Autoatelier Liberec. 

 

11.12.2019 - CERAMIC PRO KAVACA - Dámy a pánové, vážení klienti a partneři. Je nám velikým potěšením, že dnes jsme jako první v ČR obdrželi zásilku od spol. Ceramic Pro s jejím novým produktem  Ceramic Pro - KAVACA. Kavaca je nejmodernější ochranná fólie, která má samoopravnou funkci a je napuštěna přípravkem Ceramic Pro, jenž zaručuje dokonalou hydrofobitu, lesk, nežloutnutí, odolnost vůči mechanickému poškození atd.. Speciální složení a kombinace keramické ochrany s fólií je #1 na trhu v ochraně vozidel. Již brzy přineseme veškeré informace a zahájíme prodej! Těšíme se na Vaše objednávky.

 

26.9.2019 - 600 APLIKACÍ CERAMIC PRO ! - Netrvalo dlouho a právě jsme předali vůz s pořadovým číslem 600. Děkujeme Všem klientům a partnerům Autoatelier Liberec za důvěru a podporu v naší práci. Více informací o jubilejní aplikaci se dozvíte v naší fotogalerii.

 

9.9.2019 - EDITACE FOTOGALERIE - Zavítejte do naší fotogalerie, kde naleznete naše nejnovější odvedené práce. K vidění jsou nejen drahá auta, ale i běžné vozy jako Škoda Kodiaq, motocykly a dokonce obytné vozy. Keramické ochraně laku či vnitřních materiálů se meze nekladou a přijet můžete s čímkoliv.

 

21.8.2019 - PROGRAM NÁSLEDNÉ PÉČE - Právě jsme spustili vlastní program následné péče o vozy s naší keramickou ochranou. První zákazníci jsou nadšeni. Další budou zajisté následovat.

 

12.8.2019 - 593 APLIKACÍ CERAMIC PRO 9H - Již brzy nás čeká bezkonkurenční a nádherné jubileum - ve velmi brzké době budeme aplikovat keramickou ochranu Ceramic Pro 9h na vůz číslo 600!!! To zaslouží gratulaci, souhlasíte?

 

1.8.2019 - CP 9h x 6 + CP Light x 2 - Máme již tříleté výročí našeho nového standardu - veškeré aplikace CeramicPro 9h stříkáme minimálně v 6ti vrstvách oproti výrobcem doporučovaných 4. Vrchní - ultrahydrofobní vrstvu Light aplikujeme ve dvou vrstvách oproti doporučované jedné vrstvě. Znamená to, že lak každého vozu, na který jsme za poslední tři roky aplikovali keramickou ochranu Ceramic Pro je o 50% více zabezpečen jak proti mechanickému poškození, tak veškerým vnějším vlivům. To vše děláme pro spokojenost zákazníků a vycházíme z vlastní zkušenosti!

AUTOATELIER Liberec
Zhořelecká 1123/14
460 01 Liberec

 

Tel.: +420 773 99 99 29
E-mail: info@autoatelier.cz
Web: www.autoatelier.cz

  Facebook

Tento web používá soubory cookies a zabezpečené úložiště. Dalším procházením stránek vyjadřujete souhlas s jejich používáním.