tel.: (+420) 773 99 99 29
info@autoatelier.cz

Realizace

Vítejte v Autoatelier Liberec

Račte nahlédnout do prostor našeho detalingového studia v centru Liberce. Nabízíme služby profesionální péče o Váš vůz. Ruční mytí, čištění interiérů, detailing, strojní leštění laků. Jsme autorizovaný aplikátor permanentní keramické ochrany laku Ceramic Pro 9H a specialista na samoopravné ochranné PPF folie.

Porsche 991.2 GT3 RS - Fullwrap Kavaca

Vyjímečný vůz, který si žádal vyjímečnou ochranu. Na tomto GT3 RS jsme dělali celopolep vozu naší samoopravnou ochrannou folii KAVACA a zbytek ochránili keramickou ochranou Ceramic Pro. V tomto případě tedy jen kola a interiér, protože zbytek je 100% ochráněn fólií.

Teď už může brázdit silnice bez obav z poškožení kamínky. To v případě folie NEHROZÍ.

Lamborghini Huracán Evo

Neprůstřelný štít pro tento supersport jsme řešili tvrdou permanentní keramickou ochranou Ceramic Pro 9H v 8 vrstvách přikrytou 2 superhydrofobními Ceramic Pro Top Coat. Přední část vozu kryje samoopravná ochranná folie Kavaca. Dále jsme zvolili individuální ochranu folií na prahy a lemy.

Citroen 11 CL 1937 - renovace

U tohoto Citroenu si majitel přál detailní čištění interiéru i exteriéru, motorového prostoru, podběhů a zkrátka celého vozu tak, aby jej mohl uložit do své soukromé sbírky a ochránit investici, kterou si hýčká od svých 18let. K tomu patřila především i renovace laku a konzervace permanentní keramickou ochranou Ceramic Pro veškerých povrchů vozu. Z hlediska náročnosti se jednalo o týden práce pro dva detailery. Výsledek? Excelentní!

Audi R8 GT (333 kusů na světě) - 700. aplikace Ceramic Pro

Tento krásný vyjímečný vůz Audi R8 GT, kterých je na světě jen 333 kusů - byl naším velkým mezníkem v 6-ti leté kariéře. Stal se 700 vozem, který jste nám dali šanci ochránit keramickou vrstvou Ceramic Pro. Jako důkaz obrovského díku jsme poskytli aplikaci CP 8 + 2 a navíc oproti standardu byl ošetřen i motorový prostor vč. plastových a karbonových komponent. Děkujeme a těšíme se i na Vaši návštěvu!

Mazda CX-5 - keramická ochrana na 5 let

Další z kategorie rodinných vozů, který si odvezl keramickou ochranu od Ceramic Pro. Standardně 6 x tvrdá vrstva CP 9H a 2 x CP Light, pro superhydrofobní efekt a hluboký lesk.

Obří obytný vůz - Rapido 983 DF

Pokud chcete v sezóně na cestách, ale i v kempu zazářit, určitě nás se svým obytným vozem nebo karavanem navštivte. Keramická ochrana vnitřních i vnějších materiálu se Vám vyplatí.

Škoda Kodiaq

Bouráme mýty o tom, že je keramická ochrana jen pro vozy prémiových značek. U nás se dostává nadstandardní péče naprosto všem!

"Od Fabie po Phantoma"!

Motocykly - BMW R nineT, S1000RR, Harley Davidson

I motocykly si žádají pernametní keramickou ochranu laku, kůže a dalších materiálů. Údržba je poté velmi snadná a její lesk Vám budou kolegové z klubu závidět!

Mercedes Benz G63 AMG

AUTOATELIER Liberec
Zhořelecká 1123/14
460 01 Liberec

 

Tel.: +420 773 99 99 29
E-mail: info@autoatelier.cz
Web: www.autoatelier.cz

  Facebook